Hakkımızda

Hakkımızda

2009 Yılından itibaren tarım danışmanlığı eksperlik ve bir çok sektör el hizmet ifa eden firmamız, sizlerle çalışmaktan onur duyacaktır.

Danışmanlık şirketimiz, 2009 yılında Sayın Yılmaz KARTAL’ ın girişimleri ile kurulmuş olup, farklı alanlarda uzmanlaşmış geniş kadrosu ile Tarım, danışmanlık ve AR-GE hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. Bu hizmetler sunulurken, manevî değerlere ve meslek ilkelerine bağlılık, karşılıklı güven ilişkisini korumak ve sürdürmek ön planda tutulmaktadır.

Şirketimizin öncelikli amacı, önleyici danışmanlık hizmeti ile tarım sorunlarının daha ortaya çıkmadan önlenmesi ve doğabilecek zararların baştan önüne geçilmesidir. Bununla birlikte, danışmanlık çözümü süreçlerinde, gerek süreç ve takip, gerekse yerinde çözüm, tahkim gibi alternatif alan çözüm yollarıyla danışanların hak ve menfaatlerinin korunması için Teknik ve danışmanlık hizmetleri de sunulmaktadır.

Kadromuz, akademik birikim ve mesleki tecrübe sahibi, alanlarında uzman ve kendilerini sürekli geliştirme çabası içerisinde bulunan Mühendislerden oluşmaktadır. Ayrıca, Türkiye genelinde işbirliği içerisinde olduğumuz seçkin Sektör büroları sayesinde danışanlarımıza geniş bir coğrafyada hizmet sunma imkânına sahibiz